5. urodziny bloga – konkurs z Wydawnictwem Znak

konkurs Recenzje Dropsa Książkowego

Kochani!

1 lipca blog obchodził 5. urodziny. Z tej okazji mam dla Was 5 książek – 3 z Wydawnictwa Znak i 2 z Wydawnictwa Replika. Zaczynamy pierwszą zabawę!

Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Znak mam dla Was egzemplarze powieści: „W blasku słońca” Magdaleny Kordel, „Jeśli zatęsknię” Anny Ficner-Ogonowskiej oraz „Zaczekaj na mnie” Moniki Michalik. Co trzeba zrobić, by je zdobyć?

Wystarczy w komentarzu poniżej napisać, którą z książek wybieracie i dlaczego powinna trafić akurat do Was. Jeśli chcecie, możecie też napisać, od kiedy śledzicie mój blog lub social media. Napiszcie, na którym portalu mnie obserwujecie. I gotowe!

Będzie mi miło, jeśli dacie znać znajomym o konkursie, ale nie jest to warunek konieczny (dla chętnych grafika do udostępnienia poniżej ;)).

Bawimy się od 4.07.2020 r. do 11.07.2020 r. do godz. 23:59.

Czekam na Wasze odpowiedzi 🙂

Szczegółowe informacje na temat organizatora i fundatora nagrody poniżej.


Garść formalności, czyli regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest Drops Książkowy – Paulina Molicka.
 2. Fundatorem Nagrody jest Wydawnictwo Znak. Za wysyłkę Nagród odpowiada Wydawnictwo,
 3. Facebook.com ani Instagram.com nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.
 4. Konkurs trwa od 4.07.2020 r. do 11.07.2020 r. do godz. 23:59. Imiona i nazwiska Laureatów wybrane przeze mnie zostaną ogłoszone do 15.07.2020 r. na stronie na Facebooku i na InstaStories na Instagramie. Laureat otrzyma jedną wybraną przez siebie książkę.
 5. By wziąć udział w konkursie, należy posiadać konto na portalu Facebook.com lub Instagram.com, być fanem strony Recenzje Dropsa Książkowego lub obserwatorem konta @Dropsksiazkowy i odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
 6. Wszelkie reklamacje i pytania dotyczące organizacji i regulaminu należy wysyłać na adres: dropsksiazkowy@gmail.com.

Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do wyłonienia zwycięzcy oraz do dostarczania nagrody. Informuję, że adres zostanie użyty tylko w celu przekazania nadawcy przesyłki, a następnie usunięty z wiadomości prywatnej, w której zostanie podany.
Organizator oświadcza, że konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenia losowania) w rozumieniu Art. 2 ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach losowych i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 r. Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).


44 thoughts on “5. urodziny bloga – konkurs z Wydawnictwem Znak”

 1. W blasku słońca chciałabym zanurzyć się, zachwycić, zakochać ?. Toskania pełna zapachów, smaków, barw…. jeśli nie można fizycznie, chętnie przeniosę się duchowo, podążę za Lela i Nicoletta i zachwycę się tym pięknym miejscem….. dasz mi szansę ?

  1. Wybieram książkę Magdaleny Kordel „W blasku slonca”. Dla mnie autorka zawsze czaruje w swoich książkach. Tak pięknie, że od lektury trudno się oderwać. Musi coś w tym być, jako że przeczytałam wszystkie jej książki, oprócz tej tu.
   P.S. Bardzo często zaglądam na fanpage. Nie zawsze komentuję, ja wolę czytać co się dzieje. Bloga nie pamiętam od kiedy.

 2. Zaczekaj na mnie. Pozostałe mam i znam autorki o ich styl pisania. Nie znam jeszcze książek pani Moniki a chętnie poznam. Należy dać szansę nowym autorom.

  1. Oj bardzo by mi się marzyła książka „W blasku słońca”. U mnie bardzo pochmurny jest ten rok i bełen problemów. Myślę, że ta książka pozwoliłaby mi na chwilę od wszystkiego oderwać się.
   Serdecznie pozdrawiam???

  2. „W blasku słońca” mieszkam w górach i niestety to słonko nas aż tak nie rozpieszcza, więc chociaż książka sprawiłaby trochę więcej słońca i uśmiechu. Choć wszystkie wymienione tytuły nawiązują do jakiejś części mojego życia.

 3. Obserwuje bloga na Facebooku Wybieram Jeśli zatęsknisz. Dlaczego ja powinienem dostać tę książkę. To takie trudne pytanie Jak odpowiedzieć na nie bo ładnie proszę bo chcę sie nauczyć pisać recenzje. Bo chciałbym ja podarować bibliotece bo niedługo mam urodziny.

 4. Każda z trzech nagród jest wspaniała. Uwielbiam czytać książki każdej z tych autorek, z reguły pochłaniam je jednego dnia. Chciałabym wygrać „Jeśli zatęsknię”, piękna okładka mnie przyciąga, dziś niebo w mojej miejscowości ma taki kolor:) dzięki takim lekturom zapominam o problemach:)

  1. Witam. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci dalszych sukcesów. Twojego bloga bardzo lubię i obserwuję od dawna. Walczę o książkę M. Kordel „W blasku słońca”. W minionym tygodniu rozpoczęłam podróż z tą autorką♥️przeczytałam serię „Miasteczko”♥️i pragnę tą przygodę kontynuować♥️

  2. Gratulacje pięknej rocznicy? Obserwuje cię na fb już ponad 2 lata.Wszystkie książki śliczne ale wybieram powieść „W blasku słońca”,jest to idealna książką na wakacje i jeszcze nie czytałam. Nigdzie się nie wybieram na wakacje to z przyjemnością mile czas spędzę z książką i przeniosę się do Toskanii.

   .

 5. Bardzo chciałabym dostać nową książkę Magdy Kordel ,,W blasku słońca”. Czemu? Bo ją uwielbiam! Przeczytałam wszystkie jej książki, większość mam na półce, niestety w wersji kieszonkowej, gdyż są tańsze. Tę powieść też przeczytam, gdy dotrze do mojej biblioteki ?? Fajnie byłoby wygrać i mieć ją na półce. Z pewnością jest świetna, jak wszystkie książki naszej Madzi ❤️ Pozdrawiam! ???

  1. Najchętniej przygarnęłabym „W blasku słońca” Magdaleny Kordel, choć jestem ciekawa również „Jeśli zatęsknię” Anny Ficner-Ogonowskiej. Z obiema autorkami miałam przyjemność prowadzić spotkania autorskie w Autorskiej w Sanoku i powiem szczerze, że bardzo mile wspominam te czarujące rozmowy. Śledzę Twój progil na Instagramie i na FB, czytam recenzje i opinie. Miałam przyjemność oglądać niedawną rozmowę z Magdaleną Kordel na Twoim Instagramie i jestem ciekawa tych włoskich klimatów, zwłaszcza, że rok temu byłam w gorącej, pięknej Italii i bardzo chętnie przeniosłabym się tam znowu, tym razem dzięki tej powieści. Pozdrawiam serdecznie ?

 6. Witam serdecznie. Marzy mi się książka Pani Magdaleny Kordel „W blasku słońca „. Przeczytałam już kilka Jej książek i jestem zachwycona Jej lekkim piórem i w jak zabawny sposób potrafi opisywać nieraz ciężką rzeczywistość. Dzięki książką Pani Magdaleny można oderwać się od spraw dnia codziennego, a także od problemów. Bardzo chciałabym móc mieć tą książkę u siebie na pocieszenie, ponieważ straciłam pracę i czytając ją mogłabym choć na moment przenieść się do urokliwej Toskanii, do której tak pragnę pojechać… Pozdrawiam.

  1. Wybieram książkę „W blasku słońca”. Uwielbiam historie poruszające serca, przy których można usiąść z paczką chusteczek i zarwać całą noc.

 7. Witam. Jeszcze raz gratuluję rocznicy♥️i życzę kolejnych♥️obserwuję Twój blog od dawna♥️bardzo mi się podoba to co robisz♥️walczę o książkę „W blasku słońca”. W minionym tygodniu rozpoczęłam przygodę z M. Kordel. Przeczytałam jednym tchem serię”Miasteczko” i chcę tę piękną podróż kontynuować♥️

 8. Witam ? chciałabym książkę ” Jeśli zatęsknię” Anny Ficner- Ogonowskiej. Przeczytałam wszystkie książki tej autorki i tylko jej brakuje w mojej biblioteczce. Jestem bibliotekarką z zawodu więc książki uwielbiam. A styl Pani Ani szczególnie przypadł mi do gustu. Niedawno miałam urodziny i fajnie by było dostać taki prezent ? obserwuje drops książkowy na Instagramie. Pozdrawiam ?

 9. ” W blasku słońca”, bo słońca ( duchowo) potrzebuję teraz bardzo. Podjęłam wyzwanie, które ma być dla mnie nową drogą. Niestety wśród ludzi, w tym mojej rodziny budzi duży sprzeciw. Mam mocne postanowienie wytrwać a nawet iść do przodu. Słońca, ciepła i pociechy potrzebuję jak rzadko.
  Twojego bloga i profil na IG oraz fp obserwuję od dawna… Mam wrażenie, że od zawsze. Bardzo Ci kibicuję i czekam na powieść.

 10. Jestem bardzo ciekawa historii opisanej w „Zaczekaj na mnie”.
  Myślałam długo nad tym jak dobrze uzasadnić chęć zdobycia tej wspaniałej książki. Poniosłam sromotną porażkę sama przed sobą bo nic oryginalnego nie wymyśliłam. Ta książka poprostu zwyczajnie uszczęśliwiłby mnie. Kocham czytać książki, nie wyobrażam sobie dnia bez nich. To moja największa pasja. Jak każdy tutaj pragnę zdobyć tą książkę i móc się nią cieszyć. Zgłaszam z wielką przyjemnością mój udział w zabawie o tą wspaniałą książkę.
  Obserwuje bloga na Facebooku.

 11. Ze starego konta, to nie pamiętam odkąd Cię obserwuję, natomiast z nowego robię to od… dziś ? Ale jak to mówią lepiej późno niż wcale ? A tak naprawdę, to wynikało to po prostu z lenistwa ? Ale już obiecuję poprawę ?

  Oczywiście w pierwszej kolejności gratuluję Ci tych pięciu lat i życzę wytrwałości w następnych ? I oczywiście życzę samych dobrych, wartościowych i przyjemnych lektur, żeby sprawiały radość Tobie, ale i też żebyśmy my, czytelnicy, mieli z tego coś dla siebie, czyli dobre recenzje ?

  A teraz przechodzę do meritum, bo nie skończę pisać do wieczora ? Ja z tej pięknej trójeczki chciałabym najnowszą powieść Magdaleny Kordel. Dlaczego ma trafić właśnie do mnie? Słaba jestem w argumentacji, ale napiszę po prostu to co czuję : bo sprawiłaby mi wiele radości, a przecież właśnie o to w czytaniu chodzi – żeby tą książkową radością dzielić się z innymi ?

  Pozdrawiam cieplutko ?

 12. Witaj Dropsie gratulacje pięknej rocznicy! Z chęcią przeczytałabym książkę Moniki Michalik Zaczekaj na mnie:) a to dlatego że poleca ja Anna Ficner Ogonoeska, moja ulubiona polska pisarka na której książki czekam z utęsknieniem i wszystkie mam w mojej biblioteczce:) zaczęłam Cię obserwować gdzieś z rok temu, gdyż książki które czytasz pokrywają się z moimi które lubię:)) chętnie też czytam Twoje wpisy na Facebooku.

 13. Trzy piękne powieści moich ulubionych autorek…
  Wybieram jedną z dwóch, których jeszcze nie znam –  „Jeśli  zatęsknię” lub „Zaczekaj na mnie”.
  Autorkę Annę Ficner-Ogonowską pokochałam za serię  4 książek „Alibi na szczęście” , za „Okruch” i za „Czas pokaże”.  Powieści tej autorki są pełne ciepła, emocji i pokazują, że wszystko, co nas spotyka w życiu, nie dzieje się bez przyczyny. I zawsze można znaleźć jakieś wyjście z najgorszej sytuacji. Nawet, gdy nasze życie przewróci się do góry nogami, to może pojawić się coś /ktoś/, co, co pozwoli odzyskać nadzieję, może miłość…  Bardzo jestem ciekawa tej nowości „Jeśli zatęsknię”.
  „Zaczekaj na mnie” zapowiada kolejną historię /po wspaniałym debiucie „Bądź moim marzeniem”/ zaczerpniętą z życia. Monika Michalik pisze bardzo emocjonalnie i potrafi dać nadzieję, że miłość zwycięża wszystko, że smutek przeminie i słońce zaświeci po złych chwilach, tylko trzeba wierzyć i z optymizmem spoglądać w przyszłość. 
  Będę szczęśliwa, gdy będę mogła przytulić do serca jedną z tych dwóch książek. Każda z nich jest moim marzeniem.
  Skąd znam Dropsa Książkowego? Z jego FB, ze wspaniałego bloga, z recenzji również na LC. Instagrama nie mam… Od kiedy znam? Od kiedy tylko wpadłam na jego stronę.

 14. Wybieram…”W Blasku Słońca” ponieważ byłam w Wenecji , ale nie byłem w Paryżu jest moim marzeniem. I wstyd się przyznać w Warszawie też nie byłam . Dostając książkę wiele może wydarzyć się ???

 15. Obserwuj bloga na Facebooku a chciałabym książkę Zaczekaj na mnie ponieważ uwielbiam piękne historie,których po części stają się bohaterką. A poza tym idą wakacje więc super byłoby mieć coś dobrego pod ręką

 16. Bardzo chciałabym wygrać książkę ,,Zaczekaj na mnie” Moniki Michalik???Chciałabym oderwać się od codzienności i przenieść w świat marzeń???Obserwuje stronkę Recenzje dropsa książkowego i Wydawnictwo Znak na facebooku i obserwuje stronkę @Dropsksiazkowy na Instagramie od niedawna ale już mnie wciągnęło???

 17. „W blasku słońca ” to powieść, która dostarczy mi słońca w te pochmurne letnie dni. Magdalena Kordel swoimi powiesciami potrafi sprawiać że przenoszę sie do innego świata. Bardzo lubię pióro Magdaleny

 18. Każda z książek jest cudna ,ale w swojej biblioteczce bardzo chciałabym mieć ,,W blasku słońca”. Piękna Toskania …cudowna podróż wakacyjna…moje marzenia

 19. Uwielbiam książki Pani Magdaleny Kordel i bardzo chciałabym przeczytać W blasku Słońca. Marzę o tej książce ?. Obserwuję od niedawna Dropsa książkowego na FB. Gratuluję. Życzę dalszych sukcesów i kolejnych urodzin ???

 20. Zaczekaj na mnie dostać bym chciała,
  A teraz argument bym właśnie ja ją otrzymała.
  Książki ja kocham niemiłosiernie,
  Dlatego o ten tytuł proszę uprzejmie 🙂
  Autorki twórczość ja nie poznałam,
  A właśnie zmienić bym to chciała!
  Tytuł ten kusi mnie ogromnie,
  Dlatego o niego proszę ja skromnie 🙂
  Obserwuję Ciebie, gdzie tylko się daje,
  Śledzić bloga od dawna nie przestaję 🙂
  Uwielbiam zaglądać do Ciebie,
  Zawsze znajdę ciekawe recenzje dla siebie 🙂

 21. Obserwuję Panią na Facebook. „Alibi na szczęście”, „Krok do szczęścia”, „Zgoda na szczęście”, „Czas pokaże” i „Okruch”. To są książki mojej ulubionej autorkii. Pomimo że są to grubaśne książki to pochłonęłam je. Czytałam je wszędzie w wannie. W nocy kiedy nie mogłam się oderwać choć na moment. Pokazują rzeczywista sytuację. Czasami to jest życie po prostu jednej z nas. A los czasami pokazuje nam że nie warto borykać się że swoimi problemami tylko można się otworzyć. Przede wszystkim otworzyć się na miłość. Oderwać sie choc na chwile od rzeczywistości, zapomnieć o przykrościach. Z przyjemnością chciałabym przeczytać kolejną książkę „Jeśli zatęsknię” Anny Ficner-Ogonowskiej. Mam nadzieję że mnie tak samo pochłonie jak poprzednie.

  1. Witam.
   Interesuje mnie książka p.Moniki Michalik.Autorka tak jak ja pochodzi z miasta Tarnowskie Góry.Nie miałam jeszcze okazji przeczytać książek tej pisarki,więc wygrana w konkursie byłaby dla mnie dużym prezentem (09.07 obchodzę urodziny ?)
   Obserwuję IG dropsksiążkowy i bardzo mi się podoba.Pozdrawiam

 22. Bardzo lubię książki Pani Magdaleny Kordel ?ostatnio kilka przeczytałam jedna też mam w swojej biblioteczce więc wybieram te książkę miejsce dla niej jeszcze się znajdzie ?❤

 23. „Zaczekaj na mnie” Moniki Michalik Bardzo bym chciała , żeby ta właśnie książka trafiła do mnie ponieważ jest akurat na czas wakacji na wyjazd nawet na kilka dni. bardzo lubię czytać takie książki bo są prawdziwe o uczczuciach ,miłości, można sobie tez pomarzyć razem z taka wspaniałą książką. Poza tym bardzo lubię tą autorkę Monikę Michalik pisze bardzo łatwo i przyjemnie się czyta i przede wszystkim wciąga jak magnez czyta sie jednym tchem 🙂

 24. Chciałbym dostać książkę „Zaczekaj na mnie” M. Michalak bo zainspirował mnie tytuł i chętnie bym przeczytała, a że są wakacje to drugi dobry powód, trzecim może być że…. zbliżają się moje urodziny, sierpień za pasem,??????

 25. „Zaczekaj na mnie” – uwielbiam czytać, a książka wydaje się być dla mnie idealna 🙂

 26. Witam serdecznie ? kiedy szukałam nowych książek do czytania, trafiłam na Facebooku na stronę `drops książkowy`?
  Bardzo chętnie przeczytałabym książkę „Jeśli zatęsknię” , ponieważ znając książki Pani Anny na pewno trudno się będzie od niej oderwać. Wygrana w konkursie będzie miłą niespodzianką, a jeszcze większą przyjemność sprawi mi dzień spędzony ze świetną książką?

 27. Wybieram książkę Moniki Michalik „Zaczekaj na mnie”,jeszcze nic nie czytałam tej Pani a bardzo bym chciała.Pozostałe autorki znam i polecam jak najbardziej.Było by miło mieć wśród swojej kolekcji także książkę Pani Moniki.

 28. Nie wiem, jak długo obserwuję Dropsa na FB, ale już sporo czasu. Ostatnio dużo wyborów przed nami i przy tym również mam dylemat. Jako książkoholiczka chętnie przeczytałabym wszystkie te książki. Jako mieszkanka sąsiedniego miasta autorki Moniki Michalik (mój znajomy dentysta ma takie samo nazwisko może to rodzina?) z poczucia lokalnego patriotyzmu wybrałabym jej książkę, ale…
  Jako zakochana od zawsze we Włoszech, marzącą o podróży po tym kraju, zwłaszcza fascynującej mnie Florencji oraz fanki humoru Pani Magdy Kordel z ogromną chęcią zgłaszam się do konkursu właśnie po „W blasku słońca”. Jako, że dziś miał się zacząć nasz wymarzony urlop w Pieninach, który przełożyliśmy na przyszły rok, z tym większą chęcią wybiorę się w podróż z bohaterką książki.

 29. 5 lat to już ładny kawałek czasu…Muszę przyznać że nie obserwuje Dropsa od samego początku. Zaglądałam od czasu do czasu a tak na stale obserwuje profil na fb od sierpnia ubiegłego roku. Data dla mnie dość ważna bo właśnie wtedy dzieki Tobie poznałam pióro Magdaleny Kordel i piękne trzy tomy cyklu Miasteczko…zaglądam teraz regularnie czasem zostawię po sobie ślad w postaci komentarza lub serduszka ? Dziś też Paulinko kusisz pięknymi nagrodami wiec próbuje ponownie swojego szczęścia. Aktualnie moim książkowym marzeniem jest Zaczekaj na mnie. Jak to mówią apetyt rośnie w miarę jedzenia a ja debiut Pani Moniki po prostu polknełam, myślałam sobie ot taka letnia powieść a tymczasem jest jedna z ladniejszych książek ktore przeczytałam. Chciałbym poznać nową historię, nowych bohaterów ich problemy i dylematy. Mam nadzieję że po raz kolejny zostane emocjonalnie przeciagnieta , że emocje dlugo jeszcze po przeczytaniu beda trwały w moim sercu i myślach. Uwielbiam bowiem takie książki gdzie fikcja literacka łączy się z prawdziwymi wydarzeniami z czyjegoś życia …daja mi one duzo do myślenia, co by bylo gdybym to ja byla na danym miejscu, miejscu gdzie jest nie lada problem do rozwiazania lub zyciowa tragedia do przeżycia …łatwiej jest mi wtedy docenić to kim jestem i co w swoim życiu już osiągnęłam …

 30. Lato, mimo iż w pełni, szybko się skończy. „ZACZEKAJ NA MNIE” to idealna pozycja na jesienne wieczory, które (niestety) szybko nadejdą. Potrzebuję na ten trudny czas optymistycznej i ciepłej lektury, która rozwieje szaroburości jesiennej aury, uprzyjemni natłok zawodowych obowiązków i widok grubych skarpetek na nogach. Czuję, że na książce Moniki Michalik bym się nie zawiodła. 🙂 Wszystkiego urodzinowo najlepszego.

 31. Najchętniej przeczytałabym książkę „Jeśli zatęsknię” Anny Ficner-Ogonowskiej dlatego,że wstyd się przyznać ale nie znam książek autorki i wierzę że zatęsknię za lekturami Anny Ficner-Ogonowskiej 🙂
  obserwuję na IG jako;sabcia18 i na FB;jako Sabina Fabczak

 32. Wybieram książkę „Zaczekaj na mnie” Moniki Michalik, ponieważ jako rozwiedziona kobieta i samotna matka lubię poczytać wieczorami tego typu dzieła. Pani Monika wie jak trafić do serc kobiet, nie tylko polskich. Z niecierpliwością czekam na wyniki konkursu, aby móc cieszyć się z wygranej 😉 A na Facebooku obserwuję jako Anna Fabia. Pozdrawiam

 33. Z miłą chęcią przeczytalabym Za nim zatęsknię. Książki te autorki to dla wieczory pełne relaksu, oderwania się od codzienności, a z drugiej strony przypominają o tym co w życiu ważne. A bloga dopiero poznaję z Facebooka?

 34. Wybieram książkę Zaczekaj na mnie – chciałabym zabrać ją ze sobą na wakacje na wieś, do babci ?Mimo różnicy pokoleń łączy nas wyjątkowa więź, to babcia czytała mi bajki na dobranoc i zaraziła pasją do czytania. Dziś obie uwielbiamy czytać, zwłaszcza wciągające powieści, romanse i kryminały. To właśnie z babcią omawiamy historie bohaterów, dzielimy się spostrzeżeniami. Miłość do książek mamy we krwi, dlatego wakacje z książką to nasze spełnienie marzeń ?? W pięknych okolicznościach przyrody, wśród kwiatów, owoców, zieleni będziemy na leżakach łapać promienie słońca i cieszyć się nową powieścią Moniki Michalik i beztroskim spokojem i ciszą. ?

  Pozdrawiam
  Obserwuję na fb i ig 🙂

 35. Bo kiedy zmęczenie bierze nade mną górę i już nic nie mam ochoty robić. Gdy nadmiar obowiązków przytłacza mnie i złości. Gdy wydaje mi się, że każdy ma lepiej ode mnie i nic mnie nie cieszy…wtedy lekiem są powieści Magdaleny Kordel. Przy nich z łatwością odrywam się od codzienności i zaczynam przeżywać perypetie bohaterów. Są to osoby realistyczne, czasami podobne do mnie, do kogoś mi znanego albo po prostu tryskające energią, z którymi chce się przebywać. Im też czasami los płata figla, każe podejmować trudne wybory, ale w końcu nie ma przeszkód nie do pokonania 🙂 Dzięki takim książkom na powrót wierzę, że wszystko jest możliwe, że będzie dobrze, ułoży się 🙂 Czasami takie pokrzepienie jest mi bardzo potrzebne! Ale chyba każdy tak ma 😉 Dlatego proszę o książkę „W blasku słońca”.
  Na facebooku obserwuję Cię już od bardzo dawna, więc nie potrafię wskazać konkretów. Z instagram korzystam od niedawna, więc dopiero teraz zaczęłam obserwować Dropsa 🙂

 36. Gratulacje i życzę dalszych sukcesów! Zgłaszam się, bo nadeszły już wakacje, ale nuda czai się gdzieś za rogiem, by ją zwalczyć pięknie proszę o książkę „Zaczekaj na mnie”, bo chcę wierzyć, że miłość potrafi przetrwać wszystko. Twórczości tej autorki nie znam, więc chętnie poznam i choć podobno ciekawość to pierwszy stopień do piekła ja z przyjemnością zaryzykuję. Obserwuję na FB.

Comments are closed.