Wywiady

ola rak gwiazdeczka
„Każda chwila ma w sobie magię” – wywiad z Olą Rak

Ola Rak, autorka zimowej powieści „Gwiazdeczka”, zaprasza nas w wywiadzie do świata, w którym magiczny może być każdy dzień.

Komentuj

kamila mitek wywiad
Słodko-gorzki tort szpinakowy – wywiad z Kamilą Mitek

Kamila Mitek podbija serca polskich czytelniczek. Niedawno na rynku ukazało się wznowienie jej debiutu! Zachęcamy do lektury wywiadu.

Komentuj

kamila mitek autorka moje greckie lato
Wywiad z Kamilą Mitek

Kamila Mitek podbija serca czytelniczek grecką powieścią „Moje greckie lato”. Skąd pomysł na tę historię? Zapraszamy do lektury wywiadu!

Komentuj

wymazać z pamięci
Wywiad z Joanną Zając

Joanna Zając – autorka powieści „Wymazać z pamięci” opowiada o swojej najnowszej książce, inspiracjach i przepisie na odpoczynek!

Komentuj

niełatwe powroty
Wywiad z Aleksandrą Rak, autorką powieści „Niełatwe powroty”

„Niełatwe powroty” to pierwsza część nowej sagi obyczajowej. Czego można się spodziewać w kolejnych tomach? Opowiada o tym autorka, Ola Rak!

2 komentarze

małgorzata lis
Wywiad z Małgorzatą Lis

Małgorzata Lis to autorka powieści „Kocham cię mimo wszystko”, która podbiła serca czytelniczek. Jutro premiera kontynuacji!

1 Komentarz

małgorzata klunder
Kobieta wierząca, Kobieta pisząca – wywiad z Małgorzatą Klunder

Małgorzata Klunder to lubiana i popularna pisarka. Jej bestsellerowa saga „Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej” przeżywa teraz drugie życie.

4 komentarze

w blasku słońca
W blasku Toskanii, czyli włoskie Malownicze Magdaleny Kordel

Magdalena Kordel to bestsellerowa pisarka, która wlewa do serc czytelników spokój i słońce. A gdzie sama znajduje spokój i słońce? Przeczytajcie!

1 Komentarz