Audiobooki

wyrwa audioteka
„Wyrwa” – Wojciech Chmielarz (audiobook)

Do wysłuchania audiobooka „Wyrwa” przekonało mnie nie pióro Wojciecha Chmielarza a… Grzegorz Damięcki. Szczegóły w recenzji!

1 Komentarz

powstanie-warszawskie-wedrowka-po-walczacym-miescie-duze
Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście – audiobook

„Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście” – był film, była książka, jest audiobook. Gorąco zachęcam do wysłuchania!

1 Komentarz

dzien-kobiet-duze
„Dzień kobiet” – Gabriela Gargaś (audiobook)

„Dzień kobiet” to kolejny audiobook w interpretacji Marty Żmudy Trzebiatowskiej, który wysłuchałam w serwisie Audioteka. Czy polecam? Całym sercem!

1 Komentarz

magiczne-miejsce-tom-1-duze
„Magiczne miejsce” – Agnieszka Krawczyk

Dzięki serwisowi Audioteka na nowo odkryłam piękno sagi Agnieszki Krawczyk „Magiczne miejsce”. Po latach wróciłam do Idy, do pałacu, do mieszkańców…

4 komentarze

hashtag
„Hashtag” – Remigiusz Mróz (#mroźnystyczeńzRemigiuszem)

„Hashtag” to powieść Remigiusza Mroza, którą z przyjemnością wysłuchałam w serwisie Audioteka w ramach akcji #mroźnystyczeńzRemigiuszem.

3 komentarze

zamęt severski
„Zamęt” – V. V. Severski (słuchowisko)

„Zamęt” to pierwszy tom nowej serii byłego polskiego szpiega. Wysłuchałam go w serwisie Audioteka. To nie był zwykły audiobook…

Komentuj

tajemnica z auschwitz
„Tajemnica z Auschwitz” – Nina Majewska-Brown

Tajemnica z Auschwitz noszona w sercach kilku pokoleń kobiet wreszcie ujrzała światło dzienne za sprawą Niny Majewskiej-Brown.

2 komentarze

kiedys się odnajdziemy
„Kiedyś się odnajdziemy” – Gabriela Gargaś

Rok 2019 zbliża się ku końcowi, dlatego z czystym sumieniem stwierdzam, że to najważniejsza i najpiękniejsza książka, jaką w nim przeczytałam, a właściwie wysłuchałam.

2 komentarze

„Tak smakuje miłość” – Agata Przybyłek

Agata Przybyłek, Tak smakuje miłość, Wydawnictwo Czwarta Strona 2019. Audiobook czyta Marta Żmuda Trzebiatowska Miłość ma różne smaki. Bywa słodka,…

Komentuj

„Masz wiadomość” – Agata Przybyłek

Agata Przybyłek, Masz wiadomość, Wydawnictwo Czwarta Strona 2019. Audiobook – Audioteka Czyta Marta Żmuda Trzebiatowska Ta recenzja może być…

2 komentarze