„Melodia zapomnianych miłości” – premiera już wkrótce!!!

Już 19 lipca swoją premierę będzie miała najnowsza powieść Doroty Gąsiorowskiej – Melodia zapomnianych miłości.
 
Główna bohaterka, Bianka nikogo i niczego nie kocha bardziej niż muzyki. Gdy pewnego dnia jej rodzina staje na krawędzi bankructwa, dziewczyna zgadza się przyjąć niecodzienne zlecenie. Wyjeżdża do malowniczego Kazimierza, by zamieszkać z tajemniczą zleceniodawczynią i jej niewidomym synem. Zabiera ze sobą jedynie ukochane skrzypce – rodzinną pamiątkę po babce Walentynie. Mroczne, stare domostwo na skraju miasteczka skrywa sekrety, które dziewczyna wyczuwa już od progu.
 
Czy to możliwe, że jaworowe skrzypce łączą historie rodzin Bianki i niewidomego Sama? Czy skrzypcowa muzyka rozwiąże kłębiące się wokół zagadki i otworzy zamknięte serca?
 
 

 

Odpowiedź na te pytania czytelnicy poznają 19 lipca. Dzięki uprzejmości Autorki i Wydawnictwa już dziś mogę rozpocząć lekturę. Dziękuję za egzemplarz oraz idealny dla miłośniczek bransoletek upominek. Paczka zawierała trzy książki… Wiecie, co to oznacza? Bądźcie czujni – wkrótce ogłoszę konkurs, w którym do wygrania będzie Melodia zapomnianych miłości. To wkrótce, a dziś uciekam do Kazimierza, by poznać Biankę. Klimatyczna okładka, cudowny zapach i przede wszystkim pióro pani Doroty – czuję, że przede mną cudowny, literacki czas!
 
 

One thought on “„Melodia zapomnianych miłości” – premiera już wkrótce!!!”

  1. Mój tez czeka i uśmiecha sie do mnie znacząco, zostawiłam go sobie na przyszły tydzień na urlop.;) Jak przyjemnosci to an całego.:) Pozdarwiam

Comments are closed.